Strona główna
O nas
Gdzie jestesmy
Schemat działania
Jak załozyc MPBM
Jak uczestniczyc w MPBM
Koronka z MPBM
Modlitewna apteczka
Modlitwa do sw Faustyny
Rejestracja dyspozytorów
Do pobrania
Kontakt

Jak uczestniczyć w MPBM


1. Wyślij SMS do Dyspozytora MPBM o treści : Twoje imię z dopiskiem POGOTOWIE
2. Każdorazowo po otrzymaniu od Dyspozytora MPBM SMS z imieniem osoby konającej potwierdź jego otrzymanie wysyłając do Dyspozytora SMS o treści : Jezu Ufam Tobie.
Pamiętaj, jest to akt strzelisty który czynisz w imieniu osoby konającej która być może już sama nie może go uczynić
3. Niezwłocznie po otrzymaniu od Dyspozytora MPBM SMS z imieniem osoby konającej podejmujesz modlitwę koronką do Bożego miłosierdzia w jej intencji . Niezwłocznie oznacza , pierwszą wolną chwilę którą dysponujesz w ciągu dnia.
Pamiętaj, modlitwa koronką do Bożego miłosierdzia w intencji osoby konającej jest głównym celem Twojego uczestnictwa w MPBM .
4. W każdą pierwszą niedzielę miesiąca uczestniczysz w mszy św w intencji osób za które modliło się MPBM w miesiącu poprzednim.
Pamiętaj, jeżeli mieszkasz poza miastem w którym zlokalizowana jest kaplica szpitalna lub kaplica w hospicjum gdzie odprawiana jest w/w msza św , i nie możesz wziąć bezpośredniego udziału w w/w mszy św wówczas bądź w modlitewnej łączności z członkami MPBM poprzez udział we mszy św w swojej miejscowości. Poinformuj o tym fakcie Dyspozytora.
5. Jeżeli chcesz zrezygnować z uczestnictwa w MPBM wyślij do Dyspozytora SMS o treści: Twoje imię z dopiskiem Rezygnuje .